Πέμπτη, 9 Μαΐου, 2024
Διακρίσεις - ΒραβείαΜαθητικοί Διαγωνισμοί

Δύο Πανελλήνια Βραβεία στον διαγωνισμό e- Commerce του Προγράμματος Project Future Junior

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε η τελετή των βραβεύσεων του Μαθητικού Διαγωνισμού e- Commerce στο πλαίσιο του προγράμματος Project Future Junior της Τράπεζας Πειραιώς, powered by Junior Achievement Greece.

Το σχολείο μας απέσπασε το 1ο Βραβείο στον Διαγωνισμό στην κατηγορία “Βιώσιμης Αστικής Ανάπτυξης” με το project Three Scooters” και το 1o Βραβείο στην κατηγορία Διασχολικής Συνεργασίας, με το project LAV.R.I.U.M.

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές και τις μαθήτριες της Α΄τάξης του σχολείου μας που πέτυχαν αυτές τις τόσο σημαντικές διακρίσεις!
Θερμά συγχαρητήρια και στην υπεύθυνη εκπαιδευτικό του προγράμματος, κ. Χαρά Τόμκου, η οποία καθ’ όλη τη διάρκεια αυτής της δύσκολης χρονιάς στάθηκε πολύτιμη αρωγός της προσπάθειας των μαθητών μας!